Kolczyki z perłą – odpowiedni prezent na walentynki?

  • Możliwość komentowania Kolczyki z perłą – odpowiedni prezent na walentynki? została wyłączona

Dzień Świętego Walentego nie jest wprawdzie polską tradycją, ale już od kilku lat cieszy się u nas wielką popularnością. Z tej okazji zakochane parę nie tylko wybierają się na romantyczne kolacje czy wypady do kina, ale również robią sobie miłe prezenty. Panowie często stawiają na kwiaty i biżuterię, a więc coś uniwersalnego i bezpiecznego. Na uwagę zasługują z całą pewnością kolczyki z perłą.

Wiele kobiet jest przekonanych, że perły przynoszą łzy i nieszczęście. Z tego powodu unikają biżuterii z perłami, która w ich przekonaniu nie wróży nic dobrego. Na szczęście panowie nie są tacy przesądni. Okazuje się bowiem, że perły rzeczywiście symbolizują łzy, ale tylko i wyłącznie łzy szczęścia i radości. W Indiach przed wiekami to właśnie perły stanowiły tradycyjną biżuterię ślubną – piękną, symbolizującą czystość i oddanie miłości. W Persji symbolizują natomiast kobietę czystą, która nie była jeszcze z mężczyzną. Do dzisiaj perły uważa się za symbol czystości, doskonałości i prawdziwej głębokiej miłości. Ich kulisty, a więc idealny kształt, nie jest tutaj bez znaczenia.

z2Do tego wszystkiego dochodzi fakt niezwykłej urody pereł. Te prawdziwe zachwycają nie tylko swoim kształtem, ale również naturalną lekko kremową, czasem białą barwą. Kolczyki z pereł idealnie wyglądają w uszach każdej kobiety, która zostanie nimi obdarowana. To podarek wyrażający głęboką, pozbawioną drugiego dna miłość. Idealnie sprawdza się więc w przypadku popularnych Walentynek.

Perły warto podarować z okazji Dnia Świętego Walentego kobiecie eleganckiej, lubiącej klasykę i zawsze dbającej o swój perfekcyjny wygląd. Świetnie dopełniają one klasyczne kreacje, doskonale prezentują się zwłaszcza z klasyczną małą czarną. Jeśli Twoja kobieta jest kobietą z klasą, ceni elegancję, lubi wyglądać doskonale, kolczyki z pereł będą dla niej idealnym prezentem na Dzień Świętego Walentego. Jednocześnie z ich pomocą pokażesz, jak bardzo Ci na niej zależy i jak czysta i bezinteresowna jest Twoja miłość. To najlepszy prezent, jaki kobieta może sobie tylko wymarzyć.